- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76266, Gray, Plastic, Steel, -40 - 70 °C, 10 - 85%, -40 - 70 °C, 10 - 85%
| Product color | Gray |
| Material | Plastic, Steel |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Dimensions (WxDxH) | 1.77 x 4.92 x 4.45" (45 x 125 x 113 mm) |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Height | 4.45" (113 mm) |
| Depth | 4.92" (125 mm) |
| Weight | 15.8 oz (447 g) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 5.51" (140 mm) |
| Package height | 2.13" (54 mm) |
| Package weight | 17.6 oz (499 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 19D2376B
Brand: UbiQuiti
Reference: B1B0B3FC
Brand: StarTech.com
Reference: EFEAF664
Brand: Aruba
Reference: 7D1A9383
Brand: TP-Link
Reference: F4A9BEB8AB
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8DC4E80740
Brand: QNAP
Reference: 28A3EC2B
Brand: Aruba
Reference: 39A17721
Brand: InLine
Reference: D88C16AA2E
Brand: Ubiquiti Networks
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EFDA4B99
Brand: Netgear
Reference: 352B465D02
Brand: Synology
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5C1CE6B6
Brand: HPE
Reference: DA801661
Brand: TP-Link
Reference: FF590C7A
Brand: Intellinet
Reference: 4B46EEA6
Brand: StarTech.com
Reference: 04B00A7A
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 76266, Gray, Plastic, Steel, -40 - 70 °C, 10 - 85%, -40 - 70 °C, 10 - 85%
check_circle
check_circle