- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Zyxel USGFLEX50H-EU0101F, 2000 Mpps, 1000 Mbit/s, 32.42 BTU/h, Wired, 100,1000 Mbit/s, RJ-45
| Firewall throughput | 2000 Mpps |
| IPS/IDS throughput | 1000 Mbit/s |
| Heat dissipation | 32.42 BTU/h |
| VPN tunnels quantity | 20 |
| Number of VLANs | 8 |
| Connectivity technology | Wired |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Console port | RJ-45 |
| Input current | 2 A |
| DC input voltage | 12 V |
| Power consumption (max) | 8.86 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 8.5" (216 mm) |
| Depth | 5.63" (143 mm) |
| Height | 1.3" (33 mm) |
| Weight | 2.25 lbs (1.02 kg) |
| Package width | 10.9" (278 mm) |
| Package height | 7.44" (189 mm) |
| Package depth | 3.9" (99 mm) |
| Package weight | 2.8 lbs (1.27 kg) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 59E174AF
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3C24631D
Brand: LevelOne
Reference: 1EA9C623
Brand: StarTech.com
Reference: 9EB5D7CD
Brand: InLine
Reference: F65CCBE5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 43FF945C
Brand: LevelOne
Reference: 79D91E70
Brand: Lenovo
Reference: 99A1EC99
Brand: TP-Link
Reference: 9A4919F4
Brand: StarTech.com
Reference: 9A68E843
Brand: Intellinet
Reference: 44A470EAFC
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 988D069B
Brand: InLine
Reference: 3D0C3433
Brand: TP-Link
Reference: E5C80341A5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DD0396A3
Brand: AVM
Zyxel USGFLEX50H-EU0101F, 2000 Mpps, 1000 Mbit/s, 32.42 BTU/h, Wired, 100,1000 Mbit/s, RJ-45
check_circle
check_circle