Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Ubiquiti UP-FloodLight, Nero, IPX5, Metallo, Plastica, FCC, IC, CE, LED, 550 lm
| Colore del prodotto | Nero |
| Codice di protezione internazionale (IP) | IPX5 |
| Materiale della scocca | Metallo, Plastica |
| Montabile a parete | Sì |
| Certificazione | FCC, IC, CE |
| Tecnologia lampadina | LED |
| Flusso luminoso | 550 lm |
| Sensore di movimento | Sì |
| Distanza sensore | 5 m |
| Intervallo temperatura di funzionamento | -10 - 45 °C |
| Range di umidità di funzionamento | 20 - 80% |
| Larghezza | 65 mm |
| Profondità | 50 mm |
| Altezza | 135 mm |
| Peso | 216 g |
| Kit di montaggio | Sì |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: DA6F1D80
Brand: AXIS
Reference: FD1FAA39
Brand: AXIS
Reference: 4A0981EB
Brand: Poly
Reference: 891D5622
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 95B28166CC
Brand: eufy
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0CA55DB0
Brand: Poly
Reference: DDB707E2C5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6FFE773E
Brand: eufy
Reference: F53B4D21
Brand: TP-Link
Reference: 7ED7C296
Brand: Dell
Reference: 88C1D70059
Brand: Ubiquiti Networks
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2435F4F8
Brand: UbiQuiti
Reference: F8E7A8F8
Brand: TP-Link
Reference: B669A2D8
Brand: Logitech
Reference: EDBA47FD
Brand: Logitech
Reference: 5A7D3CA7
Brand: Anker Innovations
Ubiquiti UP-FloodLight, Nero, IPX5, Metallo, Plastica, FCC, IC, CE, LED, 550 lm
check_circle
check_circle