Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Anker E8741021, White, Video Doorbell 2K (Battery Powered), HomeBase 2, Wireless, AC, 1.97" (50 mm), 3.74" (95 mm)
| Product color | White |
| Indication light | Yes |
| Compatible products | Video Doorbell 2K (Battery Powered), HomeBase 2 |
| Connection type | Wireless |
| Wi-Fi | Yes |
| Number of sounds | 8 |
| Adjustable volume | Yes |
| Number of ringer volume levels | 3 |
| Power source type | AC |
| Width | 1.97" (50 mm) |
| Depth | 3.74" (95 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Weight | 7.05 oz (200 g) |
| Package width | 2.36" (60 mm) |
| Package depth | 5.91" (150 mm) |
| Package height | 5.91" (150 mm) |
| Package weight | 10.9 oz (310 g) |
| Quantity | 1 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B49151D0
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B05F2717
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0962ED95
Brand: LevelOne
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 41C32A58
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F7B60645
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FB779722
Brand: Anker Innovations
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 718E2FD2
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B669A2D8
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5AC2EE7E2D
Brand: Philips by Signify
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B6183ED6
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5B9C87492C
Brand: Foscam
Reference: 4C782848
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 80F5EF84
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DD5C8B7FD4
Brand: TP-Link
Reference: 0629FC4E
Brand: LevelOne
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3AD3AF97
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Anker E8741021, White, Video Doorbell 2K (Battery Powered), HomeBase 2, Wireless, AC, 1.97" (50 mm), 3.74" (95 mm)
check_circle
check_circle