Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen (Black), Laptop, HP, Black, 1 month(s), 10 g, 149.5 mm
| Device compatibility | Laptop computer |
| Brand compatibility | HP |
| Product color | Black |
| Battery Life | 1 month(s) |
| Number of keys | 2 |
| Weight | 10 g |
| Width | 149.5 mm |
| Depth | 9.5 mm |
| Height | 9.5 mm |
| Quantity per package | 1 pc |
| Packaging width | 215 mm |
| Packing depth | 92 mm |
| Packaging height | 28 mm |
| Packaging weight | 90 g |
| Harmonized System (HS) Code | 84733080 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 133AADDA
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DB83BE4E
Brand: Logitech
Reference: 5C39D2A4
Brand: Logitech
Reference: A3423163
Brand: Cherry
Reference: 0402CA89
Brand: Cherry
Reference: F554E693
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2C2FB0F4
Brand: Logitech
Reference: E97E76E5
Brand: HP
Reference: F0655122
Brand: Evoluent
Reference: A8BD7E06
Brand: Lenovo
Reference: F677975B
Brand: Logitech G
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D413E496
Brand: Logitech
Reference: 347ACD4D
Brand: Cherry
Reference: CF538AC8
Brand: Logitech
Reference: 8ECD65F2
Brand: Microsoft
Reference: EF455366
Brand: Logitech
HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen (Black), Laptop, HP, Black, 1 month(s), 10 g, 149.5 mm
check_circle
check_circle