- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
CHERRY DW 9500 SLIM, Wireless, RF Wireless + Bluetooth, Scissor key switch, AZERTY, Black, Gray, Mouse included
| Recommended usage | Universal |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard layout | AZERTY |
| Keyboard language | Belgian |
| Pointing device | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Keyboard number of keys | 111 |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Windows keys | Yes |
| Frequency band | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Certification | CE FCC UKCA China RoHS |
| Backlight | No |
| Product color | Black, Gray |
| Keyboard style | Straight |
| Island-style keyboard | Yes |
| Wrist rest | No |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| LED indicators | Yes |
| Wireless range | 393.7" (10 m) |
| Cable length | 47.2" (1.2 m) |
| Detachable cable | Yes |
| Power source type | Battery |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Number of batteries (keyboard) | 1 |
| Battery technology | Lithium |
| Battery capacity | 650 mAh |
| Rechargeable | Yes |
| Mouse included | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 3000 DPI |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Scroll | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Mouse battery type | Built-in battery |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 17.3 x 5.12 x 0.591" (440 x 130 x 15 mm) |
| Keyboard weight | 23.8 oz (675 g) |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 3.11 x 4.72 x 1.75" (79 x 120 x 44.5 mm) |
| Mouse weight | 4.34 oz (123 g) |
| Package width | 21.5" (545 mm) |
| Package depth | 6.46" (164 mm) |
| Package height | 2.05" (52 mm) |
| Package weight | 2.47 lbs (1.12 kg) |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 0.571 x 0.256 x 0.748" (14.5 x 6.5 x 19 mm) |
| Receiver weight | 0.106 oz (3 g) |
| Batteries included | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F67C20C3
Brand: Logitech
Reference: F554E693
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0D198B54
Brand: HP
Reference: EC655AB5
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FCD618D0
Brand: Logitech
Reference: DF58339FB2
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C3617359
Brand: Dell
Reference: 51AFAD41
Brand: Logitech
Reference: EFBCB5FC
Brand: Cherry
Reference: BA992A43
Brand: Cherry
Reference: DBB41E97
Brand: Logitech G
Reference: E940D8E5F6
Brand: Razer
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 301F35FA
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A26D7B9B
Brand: Logitech
Reference: 1C8C5CD5
Brand: Apple
Reference: D2905EF8
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
CHERRY DW 9500 SLIM, Wireless, RF Wireless + Bluetooth, Scissor key switch, AZERTY, Black, Gray, Mouse included
check_circle
check_circle