- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard number of keys | 89 |
| Product color | Black |
| Cable length | 98.4" (2.5 m) |
| Plug and Play | Yes |
| Mouse included | No |
| Mac operating systems supported | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 14.7 x 5.47 x 0.787" (374 x 139 x 20 mm) |
| Keyboard weight | 19 oz (540 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4571A806
Brand: Cherry
Reference: 63A9946F
Brand: Lenovo
Reference: 5EE22AA7
Brand: Apple
Reference: 069FE225
Brand: Cherry
Reference: 78A609ED
Brand: Cherry
Reference: 18095E54
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 008CCA43
Brand: Cherry
Reference: C12A4CCE
Brand: Wacom
Reference: 49428BB4
Brand: HP
Reference: E940D8E5F6
Brand: Razer
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 347ACD4D
Brand: Cherry
Reference: 0D938571
Brand: Cherry
Reference: A97811BD
Brand: Logitech G
Reference: 17D69CD7
Brand: Logitech
Reference: 6C4F23AF
Brand: Cherry
Reference: FBE674ED
Brand: Logitech
CHERRY G84-5400LUMCH-2, Wired, USB, Black
check_circle
check_circle