Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Poly Studio G/X/V Bluetooth Remote Control, Group video conferencing system, Black, China, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm)
| Product type | Group video conferencing system |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Pallet weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Pallet net height | 58.7" (149 cm) |
| Pallet net length | 48" (121.9 cm) |
| Pallet net width | 4.02" (10.2 cm) |
| Pallet net weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| UNSPSC-code | 52161525 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 18095E54
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 292FAE88
Brand: Cherry
Reference: 7925A8E1
Brand: Logitech G
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2E389C5E
Brand: Lenovo
Reference: 840602B7
Brand: Cherry
Reference: 2F0E3C08
Brand: ACER
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FCCFEA31
Brand: Cherry XTRFY
Reference: ECCB0751
Brand: Logitech
Reference: E4893A76
Brand: HP
Reference: 1E3ED08192
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4A245501
Brand: Logitech
Reference: C903B66ED8
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B5BD7526
Brand: Logitech G
Reference: F91B8419
Brand: HP
Reference: 739AC11C
Brand: Logitech
Reference: A1DC48D7
Brand: Logitech G
HP Poly Studio G/X/V Bluetooth Remote Control, Group video conferencing system, Black, China, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm)
check_circle
check_circle