- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 55467A, Silver, Aluminum, 0.317 oz (9 g), 0.236" (6 mm), 1 pc(s), 1.93" (49 mm)
| Product color | Silver |
| Housing material | Aluminum |
| Built-in pen | No |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Tip diameter | 0.236" (6 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.93" (49 mm) |
| Package depth | 6.38" (162 mm) |
| Package height | 0.394" (10 mm) |
| Package weight | 0.459 oz (13 g) |
| Package volume | 100 cm³ |
| Compliance certificates | RoHS |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9228670384
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B3062E55
Brand: Logitech
Reference: 4DE8AE3E
Brand: Logitech
Reference: AE577B41
Brand: HP
Reference: 485E8C22
Brand: Logitech
Reference: 7CB22783
Brand: HP
Reference: 88AE9EDC
Brand: Cherry
Reference: 6C7D36E72B
Brand: Satechi
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 604494F9
Brand: Logitech
Reference: 74D7B7D7
Brand: Lenovo
Reference: 2CD955EEED
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6E436DEC
Brand: Cherry
Reference: 1119613C
Brand: HP
Reference: 06BB8B89
Brand: HP
Reference: 084AF783
Brand: Cherry
Reference: B93F60EE
Brand: Logitech
InLine 55467A, Silver, Aluminum, 0.317 oz (9 g), 0.236" (6 mm), 1 pc(s), 1.93" (49 mm)
check_circle
check_circle