- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 55467S, Black, Aluminum, 0.317 oz (9 g), 0.236" (6 mm), 1 pc(s), 1.93" (49 mm)
| Product color | Black |
| Housing material | Aluminum |
| Built-in pen | No |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Tip diameter | 0.236" (6 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.93" (49 mm) |
| Package depth | 6.38" (162 mm) |
| Package height | 0.394" (10 mm) |
| Package weight | 0.459 oz (13 g) |
| Package volume | 100 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 840602B7
Brand: Cherry
Reference: 6353EC554C
Brand: be quiet!
Reference: BCF55DC4
Brand: Logitech
Reference: 5C7FAC77
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 756ED837
Brand: Logitech
Reference: 69BCDDFA
Brand: Logitech
Reference: 742322F0
Brand: Cherry
Reference: CFD57C40
Brand: Logitech G
Reference: 0A78E2FE76
Brand: Razer
Reference: 53C7E332
Brand: Logitech
Reference: 288E8D61
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 61191EA5
Brand: Logitech
Reference: 55ABFF93
Brand: Logitech
Reference: 36E2621E
Brand: Cherry
Reference: 19160EFF
Brand: Cherry
Reference: 08FF840F
Brand: Logitech
InLine 55467S, Black, Aluminum, 0.317 oz (9 g), 0.236" (6 mm), 1 pc(s), 1.93" (49 mm)
check_circle
check_circle