Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP C6980A, 91,4 cm (36"), Opaco, 90 g/m², 2 anno/i, 20 - 80%, 15 - 35 °C
| Dimensione | 91,4 cm (36") |
| Tipo rifinitura | Opaco |
| Peso carta | 90 g/m² |
| Durata materiale di stampa | 2 anno/i |
| Range di umidità di funzionamento | 20 - 80% |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 15 - 35 °C |
| Intervallo di temperatura | 0 - 40 °C |
| Umidità | 5 - 95% |
| Dimensioni imballo (LxPxA) | 949 x 152 x 152 mm |
| Peso dell'imballo | 11,9 kg |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84439990 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 14C8AA7E8A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B4799DB05F
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C9F06BC7B4
Brand: Epson
Reference: 4AA0014262
Brand: HP
Reference: C400DB3363
Brand: HP
Reference: CAE7D12C
Brand: Lexmark
Reference: 53B61F754A
Brand: Lexmark
Reference: 2C981A4590
Brand: Dell
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
HP C6980A, 91,4 cm (36"), Opaco, 90 g/m², 2 anno/i, 20 - 80%, 15 - 35 °C
check_circle
check_circle