Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP C6036A, Stampa inkjet, Opaco, 90 g/m², Bianco, 94%, 2 anno/i
| Utilizzo raccomandato | Stampa inkjet |
| Tipo rifinitura | Opaco |
| Peso medio | 90 g/m² |
| Colore del prodotto | Bianco |
| Opacitá | 94% |
| Durata materiale di stampa | 2 anno/i |
| Range di umidità di funzionamento | 20 - 80% |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 15 - 30 °C |
| Intervallo di temperatura | 10 - 30 °C |
| Umidità | 20 - 60% |
| Larghezza imballo | 111,1 mm |
| Profondità imballo | 108 mm |
| Altezza imballo | 965,2 mm |
| Peso dell'imballo | 4,63 kg |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84439990 |
| Larghezza del rullo | 91,5 cm |
| Diametro interno | 5,08 cm |
| Lunghezza del rullo | 45,7 m |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E14A11D9
Brand: Canon
Reference: 89113BDE06
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5EE94A1DAB
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F50685EB
Brand: HP
Reference: 7D1C1E20
Brand: Brother
Reference: 6467FFF3
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 21B8DEE8
Brand: HP
Reference: 35405F014B
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
HP C6036A, Stampa inkjet, Opaco, 90 g/m², Bianco, 94%, 2 anno/i
check_circle
check_circle