Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Paper bond universal 24inch 45m 4-pack, 45,7 m, 61 cm, 61 cm (24"), Opaco, 106 µm, 80 g/m²
| Lunghezza del rullo | 45,7 m |
| Larghezza del rullo | 61 cm |
| Dimensione | 61 cm (24") |
| Spessore materiale di stampa | 106 µm |
| Peso carta | 80 g/m² |
| Tipo rifinitura | Opaco |
| Paese di origine | Germania |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 15 - 30 °C |
| Intervallo di temperatura | 5 - 40 °C |
| Range di umidità di funzionamento | 20 - 70% |
| Umidità | 10 - 80% |
| Quantità per pacco | 4 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2AAACC94
Brand: HP
Reference: 6312C07423
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2D972962
Brand: Epson
Reference: EE8572B234
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 893D05B3ED
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C263614A
Brand: HP
Reference: B8C27B7A1C
Brand: Epson
Reference: E4BAD1105D
Brand: Xerox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D74509DE91
Brand: Kyocera
Reference: E5BEDA4862
Brand: Canon
Reference: A6EEF9A7
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 25CBECDCC3
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
HP Paper bond universal 24inch 45m 4-pack, 45,7 m, 61 cm, 61 cm (24"), Opaco, 106 µm, 80 g/m²
check_circle
check_circle