Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 738 300-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge, High (XL) Yield, Magenta, 300 ml, 1 pc(s), Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | HP |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HP DesignJet T850, T950 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Color ink volume | 300 ml |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Width | 11.1" (283 mm) |
| Depth | 1.61" (41 mm) |
| Height | 4.65" (118 mm) |
| Weight | 16 oz (454 g) |
| Package width | 11.1" (283 mm) |
| Package depth | 1.61" (41 mm) |
| Package height | 4.65" (118 mm) |
| Package weight | 18 oz (509 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BA5EDE8E
Brand: Canon
Reference: 6655F5F9
Brand: HP
Reference: 279FAD3C
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E80BB09C
Brand: Brother
Reference: DA8F5261
Brand: Lexmark
Reference: FDD1332A
Brand: Brother
Reference: 574BD932
Brand: Lexmark
Reference: 5C32E3E44A
Brand: Ricoh
Reference: A3408969
Brand: Kyocera
Reference: F9808A20
Brand: HP
HP 738 300-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge, High (XL) Yield, Magenta, 300 ml, 1 pc(s), Single pack
check_circle
check_circle