- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Cartuccia di inchiostro magenta originale 924, Resa standard, Magenta, 1 pz, 400 pagine, Confezione singola
| Tipo | Originale |
| Colori di stampa | Magenta |
| Compatibilità marca | HP |
| Tipo di fornitura | Confezione singola |
| Compatibilità | Le cartucce di inchiostro HP 924 sono utilizzabili con: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Resa in pagine dell'inchiostro a colori | 400 pagine |
| Quantità di cartucce di inchiostro a colori | 1 |
| Tipo di cartuccia | Resa standard |
| Paese di origine | Malesia, Singapore |
| Colore del prodotto | Magenta |
| Segmento HP | Per uso domestico premium |
| Intervallo di temperatura | -40 - 70 °C |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 50 - 40 °C |
| Larghezza | 114,8 mm |
| Profondità | 23,9 mm |
| Altezza | 100,1 mm |
| Peso | 40 g |
| Larghezza imballo | 114,8 mm |
| Profondità imballo | 23,9 mm |
| Altezza imballo | 100,1 mm |
| Peso dell'imballo | 60 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 197192363225; (CE1) 196786147357; (SE1) 196786147364 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192363225, 196786147357, 196786147364 |
| Contenuto scatola | 1 cartuccia |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 0EF037CE94
Brand: Ricoh
Reference: 55DD4416
Brand: Brother
Reference: EDE7D1BB
Brand: Epson
Reference: A6CFF03977
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 69E0B69F09
Brand: HP
Reference: CFF02A74DA
Brand: Epson
Reference: 105D992D
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 56E25100
Brand: Kyocera
Reference: 1CA0F52254
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EAC68928
Brand: Canon
Reference: FBA21760
Brand: Canon
Reference: 4150D6A472
Brand: Toshiba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3800A203
Brand: Kyocera
Reference: 9B10A919DD
Brand: SHARP
HP Cartuccia di inchiostro magenta originale 924, Resa standard, Magenta, 1 pz, 400 pagine, Confezione singola
check_circle
check_circle