Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 738 130-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge, Standard Yield, Cyan, 130 ml, 1 pc(s), Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | HP |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HP DesignJet T850, T950 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Color ink volume | 130 ml |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Width | 7.95" (202 mm) |
| Depth | 5.08" (129 mm) |
| Height | 1.57" (40 mm) |
| Weight | 7.23 oz (205 g) |
| Package width | 7.95" (202 mm) |
| Package depth | 5.08" (129 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 8.64 oz (245 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7E0EB171
Brand: HP
Reference: 9C31737D2E
Brand: Ricoh
Reference: 0F037B50
Brand: HP
Reference: DB1FA00B
Brand: HP
Reference: B702DD32B4
Brand: Canon
Reference: F8E3B46C
Brand: Epson
Reference: BBF1CFA24C
Brand: Logitech G
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2ADFD952D1
Brand: HP
Reference: BE5F8641
Brand: Kyocera
HP 738 130-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge, Standard Yield, Cyan, 130 ml, 1 pc(s), Single pack
check_circle
check_circle