- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-3280, 8000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | HL-5340D, HL-5380DN, HL-5350DNLT, 5350DN, 5370DW, 5350DN2LT, MFC 8890DW, MFC 8880DN, DCP 8085DN |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 8000 pages |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Country of origin | China |
| Width | 7.83" (199 mm) |
| Depth | 6.02" (153 mm) |
| Height | 14.2" (360 mm) |
| Weight | 28.3 oz (801 g) |
| Package dimensions (WxDxH) | 14.2 x 7.68 x 5.91" (360 x 195 x 150 mm) |
| Package weight | 2.91 lbs (1.32 kg) |
| Color | No |
| Print technology | Laser printing |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Number of cartons per pallet layer | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 50 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 10 pc(s) |
| Quantity per pallet | 150 pc(s) |
| Pallet height | 7.09" (18 cm) |
| Pallet weight | 1283.1 lbs (582 kg) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 8000 pages |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 24F2F931F1
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F2CA6F59
Brand: HP
Reference: 0910EA22
Brand: Kyocera
Reference: EF6C0B3625
Brand: Avery
Reference: 033DAEF61E
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A0FAC7B5
Brand: Lexmark
Reference: 3B16DE47
Brand: Lexmark
Reference: 249B2ACA
Brand: HP
Reference: 2CE979E120
Brand: Canon
Reference: CC65A7DD40
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother TN-3280, 8000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle