- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X90M42956, VGA (D-Sub), USB Type-C, Female, Male, Straight, Straight
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | USB Type-C |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product color | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 410 °C |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Width | 1.06" (27 mm) |
| Depth | 8.74" (222 mm) |
| Height | 0.472" (12 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: ECECD3CFF0
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FE1788E5A6
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: FBBA25691B
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B45A1C73
Brand: Epson
Reference: 3831578D
Brand: Lexmark
Reference: 8991018B51
Brand: HP
Reference: 297F321E
Brand: Epson
Reference: 5B2AA588
Brand: HP
Reference: 4E47F6A561
Brand: Logitech G
Reference: CAAC0FD19C
Brand: Logitech
Reference: B651CAE8DF
Brand: HP
Reference: F5E62AF885
Brand: Kyocera
Reference: FD759DB147
Brand: Xerox
Reference: 1462A70D91
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Lenovo 4X90M42956, VGA (D-Sub), USB Type-C, Female, Male, Straight, Straight
check_circle
check_circle