- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X30H56886, Ambidextrous, Laser, RF Wireless, 1600 DPI, Gray, Red
| Purpose | Office |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement detection technology | Laser |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 5 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Recommended usage | PC/Laptop |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Certification | CB, TUV Mark, RCM(Australia/ New Zealand), VCCI(Japan), MIC(Japan), FCC, CTUVus, IC, CE, IDA, ANATEL(Brazil), SRRC(China), CNC Certification, BSMI (Taiwan), NCC(TAIWAN), EAC (Russia), NTC, KCC (Korea), TRA,COFETEL certification, SUBTEL (Chile), IFETEL (Mexico, CITC, ICASA |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product color | Gray, Red |
| LED indicators | Yes |
| Power source | Batteries |
| Battery type | AA |
| Battery technology | Alkaline |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Width | 2.52" (64 mm) |
| Depth | 4.45" (113 mm) |
| Height | 1.34" (34 mm) |
| Weight | 6.35 oz (180 g) |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver type | Nano receiver |
| Batteries included | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BA45937E
Brand: Epson
Reference: 14DB62200D
Brand: HP
Reference: 14F4D3B2
Brand: Canon
Reference: 239137C7
Brand: Epson
Reference: 32A5CB39
Brand: HP
Reference: 583F6FE4
Brand: HP
Reference: 4C6515356F
Brand: HP
Reference: C8BE6AC3
Brand: HP
Reference: 68EBC0F6
Brand: Epson
Reference: E2C3C8C9
Brand: Epson
Reference: E920CE4F
Brand: Brother
Reference: A29A5BA2CB
Brand: Lexmark
Reference: 01ABF881
Brand: Dymo
Lenovo 4X30H56886, Ambidextrous, Laser, RF Wireless, 1600 DPI, Gray, Red
check_circle
check_circle