- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-3600XL, 6000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HL-L6210DW, HL-L5210DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 5.91" (150 mm) |
| Depth | 9.8" (249 mm) |
| Height | 14.2" (361 mm) |
| Weight | 21.7 oz (614 g) |
| Package weight | 2.67 lbs (1.21 kg) |
| Number of cartons per pallet layer | 4 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 24 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Quantity per pallet | 72 pc(s) |
| Pallet height | 6.97" (17.7 cm) |
| Pallet weight | 189.4 lbs (85.9 kg) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2A57FCE9
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E8BF95FB
Brand: HP
Reference: D2635B78
Brand: Epson
Reference: 9DFE3DF8
Brand: Canon
Reference: BDA1FAC6
Brand: Canon
Reference: BC19986E5C
Brand: HP
Reference: 45D0D74FEE
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BAC9162B47
Brand: HP
Reference: 71EEE742E4
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 03617B99
Brand: Epson
Reference: 2616CB61
Brand: HP
Reference: 47AF73C3
Brand: HP
Reference: FEED86C2E0
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother TN-3600XL, 6000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle