- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-625XLC, 4500 pages, Cyan, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HL-L8430CDW, HL-L8570CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8970CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 4500 pages |
| Color toner cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product color | Black |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 3.94" (100 mm) |
| Height | 11.8" (300 mm) |
| Weight | 17.8 oz (505 g) |
| Package width | 5.04" (128 mm) |
| Package depth | 7.24" (184 mm) |
| Package height | 14.5" (368 mm) |
| Package weight | 31.5 oz (893 g) |
| Package type | Box |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 11380EDB
Brand: Canon
Reference: BEE92C73
Brand: HP
Reference: 789AB99B66
Brand: Xerox
Reference: CC074106
Brand: Canon
Reference: 3BD318565E
Brand: HP
Reference: 684375CAEC
Brand: Dell
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5247797278
Brand: HP
Reference: A8400482
Brand: Canon
Reference: EC9B1A66
Brand: Lexmark
Reference: F1A64A0E36
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 17CD0E9A
Brand: HP
Reference: 3A3A271D
Brand: Epson
Reference: E5CB8B4A
Brand: Lexmark
Brother TN-625XLC, 4500 pages, Cyan, 1 pc(s)
check_circle
check_circle