- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother BTD180CLVAL, Original, Cyan, Magenta, Yellow, Brother, DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW, 5000 pages, 3 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW |
| Color ink page yield | 5000 pages |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.57 x 3.94 x 1.77" (40 x 100 x 45 mm) |
| Package width | 2.2" (56 mm) |
| Package depth | 4.84" (123 mm) |
| Package height | 2.19" (55.5 mm) |
| Package weight | 13.7 oz (389 g) |
| Weight | 9.14 oz (259 g) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: DFA4C5B2B7
Brand: Clean Office
Reference: 28B1723AF7
Brand: AgfaPhoto
Reference: 6D43E46D97
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5DE115D8
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D10A220808
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 82E4401D
Brand: Epson
Reference: 5E93E97910
Brand: HP
Reference: B5109117A1
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2D7F3F6E23
Brand: Epson
Reference: 43C656628A
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B147BD07B5
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 315A1F86
Brand: Epson
Reference: B069B34151
Brand: Epson
Reference: 7555266111
Brand: Prindo
Brother BTD180CLVAL, Original, Cyan, Magenta, Yellow, Brother, DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW, 5000 pages, 3 pc(s)
check_circle
check_circle