- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Toner Everyday™ _OEM_NAME_ Nero di compatibile con HP 87X (CF287X), Alta capacità, 18000 pagine, Nero, 1 pz
| Tipo | Compatibile |
| Colori di stampa | Nero |
| Compatibilità marca | HP |
| Tipo di fornitura | Confezione singola |
| Compatibilità | Canon imageCLASS MF525 Canon imageCLASS LBP312 ENTERPRISE M506 LaserJet Pro M501 LaserJet Enterprise MFP M527 |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Resa in pagine del toner nero | 18000 pagine |
| Tipo di cartuccia | Resa elevata (XL) |
| Codice OEM | CF287X |
| Paese di origine | Cina |
| Larghezza imballo | 295 mm |
| Profondità imballo | 345 mm |
| Altezza imballo | 175 mm |
| Peso dell'imballo | 1,85 kg |
| Tecnologia di stampa | Stampa laser |
| Numero di classificazione del controllo delle esportazioni (ECCN) | EAR99 |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84439990 |
| Dimensioni imballo (L x P x A) | 172,7 x 342,9 x 289,6 mm (6.8 x 13.5 x 11.4") |
| Peso incluso imballo | 2 kg (4.4 lb) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 92438C080A
Brand: Xerox
Reference: 0E16CC04A4
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4EF30115B9
Brand: Ricoh
Reference: 33B879E7AB
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EC3183A7F1
Brand: KONICA MINOLTA
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CDB586F1
Brand: Canon
Reference: 68C86F3F9A
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A78E17C964
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B52316F9
Brand: Brother
Reference: ADE1D98C5A
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4241C455
Brand: Lexmark
Toner Everyday™ _OEM_NAME_ Nero di compatibile con HP 87X (CF287X), Alta capacità, 18000 pagine, Nero, 1 pz
check_circle
check_circle