- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother DR-2200, Original, FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW,..., 1 pc(s), 12000 pages, Laser printing, Black
| Type | Original |
| Compatibility | FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Page yield | 12000 pages |
| Print technology | Laser printing |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 4.61" (117 mm) |
| Depth | 9.09" (231 mm) |
| Height | 14.4" (366 mm) |
| Weight | 16.2 oz (460 g) |
| Package weight | 30.1 oz (852 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 11.3 x 7.28 x 1.97" (288 x 185 x 50 mm) |
| Package dimensions (WxDxH) | 14.4 x 4.61 x 9.09" (366 x 117 x 231 mm) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 6.5" (16.5 cm) |
| Pallet weight | 223.1 lbs (101.2 kg) |
| Number of cartons per pallet | 36 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Quantity per pallet | 108 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 89E1814DD8
Brand: Brother
Reference: 94267A1BE8
Brand: Ricoh
Reference: 9CD4FBCDFF
Brand: Kyocera
Reference: CD58E476E4
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FBBA25691B
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9DAD6533
Brand: Epson
Reference: 19C7228E17
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E4D7BBBB
Brand: Lexmark
Reference: 95B7A6A5
Brand: Epson
Reference: 4668C712BB
Brand: Ricoh
Reference: 1243C372
Brand: Canon
Reference: AFBF1E74
Brand: Kyocera
Reference: B7564F30
Brand: Brother
Brother DR-2200, Original, FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW,..., 1 pc(s), 12000 pages, Laser printing, Black
check_circle
check_circle