- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Toner Everyday™ _OEM_NAME_ Nero di compatibile con HP 80X (CF280X), Alta capacità, 6900 pagine, Nero, 1 pz
| Tipo | Compatibile |
| Colori di stampa | Nero |
| Compatibilità marca | HP |
| Tipo di fornitura | Confezione singola |
| Compatibilità | LaserJet Pro 400 MFP M401/M425 |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Resa in pagine del toner nero | 6900 pagine |
| Tipo di cartuccia | Resa elevata (XL) |
| Codice OEM | CF280X |
| Paese di origine | Cina |
| Larghezza imballo | 200 mm |
| Profondità imballo | 345 mm |
| Altezza imballo | 135 mm |
| Peso dell'imballo | 1,45 kg |
| Tecnologia di stampa | Stampa laser |
| Numero di classificazione del controllo delle esportazioni (ECCN) | EAR99 |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84439990 |
| Dimensioni imballo (L x P x A) | 99,1 x 320 x 185,4 mm (3.9 x 12.6 x 7.3") |
| Peso incluso imballo | 1,22 kg (2.7 lb) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4614EBAD
Brand: Epson
Reference: 4AB9470D39
Brand: Kyocera
Reference: B4FF03A0
Brand: Epson
Reference: C98CF9A1BC
Brand: Toshiba
Reference: 4C455CDB80
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B0BA5C44AA
Brand: Dymo
Reference: B47767F992
Brand: OKI
Reference: D5C9087190
Brand: AgfaPhoto
Reference: 634841A683
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5C9DB3ACC7
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4FA133658C
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Toner Everyday™ _OEM_NAME_ Nero di compatibile con HP 80X (CF280X), Alta capacità, 6900 pagine, Nero, 1 pz
check_circle
check_circle