Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 304A Black Original LaserJet Toner Cartridge, 3500 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet CM2320, CP2025 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Black toner page yield | 3500 pages |
| OEM code | CC530A |
| Recycled material percentage | 17% |
| HP segment | Enterprise |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 15.2" (385 mm) |
| Depth | 4.29" (109 mm) |
| Height | 4.92" (125 mm) |
| Weight | 25.4 oz (720 g) |
| Package width | 15.2" (385 mm) |
| Package depth | 4.29" (109 mm) |
| Package height | 4.92" (125 mm) |
| Package weight | 31.7 oz (900 g) |
| Maximum number of stacking cartons | 32 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 21 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet weight | 8.61 oz (244.2 g) |
| EUR-pallet weight | 6.38 oz (181 g) |
| Number of layers per pallet | 8 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 27 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 243 pc(s) |
| Quantity per pallet | 243 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 168 pc(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 15.2 x 4.29 x 4.92" (385 x 109 x 125 mm) |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 46.3 x 39.4 x 49.9" (1175 x 1000 x 1267 mm) |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Pallet size (EU) | 46.1 x 30.7 x 45.4" (1170 x 780 x 1153 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: CE65135C
Brand: Epson
Reference: 9D82FABA72
Brand: Ricoh
Reference: D030D245
Brand: Kyocera
Reference: B572867A
Brand: Epson
Reference: 4AC7CEF1
Brand: Zebra
Reference: E7A2AB81C5
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 48E1ABF908
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 78D7ED505D
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B4C695489C
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
HP 304A Black Original LaserJet Toner Cartridge, 3500 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle