- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC-424M, Magenta, 1 pc(s), 750 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | DCP-J1200W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 750 pages |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 0.587" (14.9 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 1.94 oz (55 g) |
| Package weight | 2.61 oz (74 g) |
| Package type | Blister |
| Pallet height | 6.18" (15.7 cm) |
| Quantity per pallet | 4000 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 40 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 4 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 10 pc(s) |
| Pallet weight | 612 lbs (277.6 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 293A3DDBA6
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C35E50E1
Brand: HP
Reference: 4F897E33
Brand: Epson
Reference: BF3C7C68
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8B10A9280B
Brand: Kyocera
Reference: 3BD078BC98
Brand: Kyocera
Reference: AB62257CCE
Brand: Xerox
Reference: 337BDB95
Brand: Brother
Reference: 4EC48AA9
Brand: Canon
Reference: C6DA385C27
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2ED2083BF1
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LC-424M, Magenta, 1 pc(s), 750 pages, Single pack
check_circle
check_circle