- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Authentic D1 Labels | Black Print on Yellow Tape | 9 mm x 7 m | Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers | Made in Europe, Black on yellow, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
| Label color | Black on yellow |
| Material | Polyester |
| Country of origin | Belgium |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Water-resistant | Yes |
| Temperature range (T-T) | -18 - 90 °C |
| Brand compatibility | DYMO |
| Compatibility | LabelManager, LabelWriter 450 DUO |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Tape length | 275.6" (7 m) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 92973CC3
Brand: HP
Reference: 1D7775D8
Brand: Brother
Reference: EF105FE6
Brand: Brother
Reference: 460EB45F1F
Brand: Kyocera
Reference: 64B31085
Brand: Lexmark
Reference: BD6EA7CF
Brand: Epson
Reference: EBB1479B12
Brand: Canon
Reference: D29359FDFC
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5D644FA8A
Brand: Lexmark
Reference: C5AA65949D
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8B824E8E
Brand: HP
Reference: 1EFC1B6150
Brand: AgfaPhoto
Reference: 1A03F25A
Brand: Canon
Reference: 3205B3D0D7
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
DYMO ® Authentic D1 Labels | Black Print on Yellow Tape | 9 mm x 7 m | Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers | Made in Europe, Black on yellow, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
check_circle
check_circle