Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Authentic D1 Labels, Black Print on Red Tape, 12 mm x 7 m, Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers, Made in Europe, Black on red, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
| Label color | Black on red |
| Material | Polyester |
| Country of origin | Belgium |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Water-resistant | Yes |
| Temperature range (T-T) | -18 - 90 °C |
| Brand compatibility | DYMO |
| Compatibility | LabelManager, LabelWriter 450 DUO |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 275.6" (7 m) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C35BD51A88
Brand: Xerox
Reference: 30F78B78EB
Brand: Canon
Reference: 961B61B0
Brand: Brother
Reference: 6FDBE142
Brand: Canon
Reference: AB55318089
Brand: TP-Link
Reference: 56A2A4D0
Brand: Kyocera
Reference: 4332C121
Brand: Kyocera
Reference: 1135E60B
Brand: Lexmark
Reference: 3FE1EB60
Brand: Brother
Reference: 584FD0ED
Brand: Epson
Reference: 287B28E31E
Brand: Prindo
Reference: 740EE0C1
Brand: Canon
Reference: C0A5D96C
Brand: Canon
DYMO ® Authentic D1 Labels, Black Print on Red Tape, 12 mm x 7 m, Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers, Made in Europe, Black on red, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
check_circle
check_circle