Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Authentic D1 Labels, Black Print on Clear Tape, 19 mm x 7 m, Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers, Made in Europe, Black on transparent, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
| Label color | Black on transparent |
| Material | Polyester |
| Country of origin | Belgium |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Water-resistant | Yes |
| Temperature range (T-T) | -18 - 90 °C |
| Brand compatibility | DYMO |
| Compatibility | LabelManager, LabelWriter 450 DUO |
| Tape width | 0.748" (1.9 cm) |
| Tape length | 275.6" (7 m) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7FD37515
Brand: Lexmark
Reference: DF7620BF
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 67B4E63655
Brand: Ricoh
Reference: 7E765FBB
Brand: Zebra
Reference: 3DB76A2D
Brand: Lexmark
Reference: 2786ADB0
Brand: Lexmark
Reference: D68CCC2EC0
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9ED017D737
Brand: OKI
Reference: D73A03A6
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3AA46445F0
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 75D5223774
Brand: HP
Reference: 2BAFC0F6
Brand: Lexmark
Reference: 523F3BDA
Brand: Epson
DYMO ® Authentic D1 Labels, Black Print on Clear Tape, 19 mm x 7 m, Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers, Made in Europe, Black on transparent, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
check_circle
check_circle