- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC3219XLY, Yellow, Pigment-based ink, 1 pc(s), 1500 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J5330DW MFC-J5730DW MFC-J6530DW MFC-J6930DW MFC-J5930DW MFC-J6935DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 1500 pages |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 0.512" (13 mm) |
| Depth | 3.35" (85 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 1.87 oz (53 g) |
| Package weight | 2.15 oz (61 g) |
| Package type | Blister |
| Pallet height | 6.97" (17.7 cm) |
| Quantity per pallet | 4200 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 42 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 7 pc(s) |
| Pallet weight | 589.7 lbs (267.5 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1F17AD4E
Brand: Epson
Reference: 20557D72
Brand: HP
Reference: F0DE96F8
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 49856ED476
Brand: Epson
Reference: E898C81260
Brand: Brother
Reference: B1EEB14A
Brand: Brother
Reference: 4CF94C3FF0
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7C693E489C
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: D7E77C835A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B8F3DDAC6B
Brand: Epson
Reference: D986588C
Brand: Canon
Brother LC3219XLY, Yellow, Pigment-based ink, 1 pc(s), 1500 pages, Single pack
check_circle
check_circle