- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Epson 107, Original, Light magenta, Epson, EcoTank ET-18100, 70 ml, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Light magenta |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EcoTank ET-18100 |
| Color ink volume | 70 ml |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.24" (57 mm) |
| Package depth | 2.24" (57 mm) |
| Package height | 6.97" (177 mm) |
| Package weight | 4.59 oz (130 g) |
| Package type | Box |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946712185 |
| Pallet net height | 5.91" (15 cm) |
| Pallet net length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet net width | 31.5" (80 cm) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 5 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 45 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 7 pc(s) |
| Quantity per pallet | 1890 pc(s) |
| Pallet length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet width | 39.4" (100 cm) |
| Pallet height | 5.91" (15 cm) |
| Quantity per pallet layer | 63 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 1350 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 32159000900 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E5A4D6BF33
Brand: Lexmark
Reference: 6323AA2901
Brand: Brother
Reference: BF3C7C68
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 04C9B06B
Brand: HP
Reference: 314C3B78
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1F33CC7F
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D2E81BB403
Brand: Kyocera
Reference: BBF42F88
Brand: HP
Reference: 62F2B12D49
Brand: HP
Reference: 6D2E7F699E
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D75741B309
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D1B4924D68
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C47A95F1F8
Brand: Xerox
Reference: F9511942FB
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Epson 107, Original, Light magenta, Epson, EcoTank ET-18100, 70 ml, 1 pc(s)
check_circle
check_circle