- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Epson 107, Original, Yellow, Epson, EcoTank ET-18100, 70 ml, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EcoTank ET-18100 |
| Color ink volume | 70 ml |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.24" (57 mm) |
| Package depth | 2.24" (57 mm) |
| Package height | 6.97" (177 mm) |
| Package weight | 4.59 oz (130 g) |
| Package type | Box |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946712161 |
| Pallet net height | 5.91" (15 cm) |
| Pallet net length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet net width | 31.5" (80 cm) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 5 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 45 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 7 pc(s) |
| Quantity per pallet | 1890 pc(s) |
| Pallet length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet width | 39.4" (100 cm) |
| Pallet height | 5.91" (15 cm) |
| Quantity per pallet layer | 63 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 1350 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 32159000900 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A006DF1D
Brand: Kyocera
Reference: AF279D58
Brand: Kyocera
Reference: 7FF1B0F0
Brand: Canon
Reference: 705F217283
Brand: Canon
Reference: B7D87C81
Brand: Canon
Reference: D014392A8E
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 01632F7B7A
Brand: Toshiba
Reference: 8284882E
Brand: HP
Reference: 6B9A66AFA2
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 42127B4653
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Epson 107, Original, Yellow, Epson, EcoTank ET-18100, 70 ml, 1 pc(s)
check_circle
check_circle