- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother DR-2510, Original, Brother, HL-L2445DW, HL-L2400DWE, 1 pc(s), 15000 pages, Vietnam
| Type | Original |
| Brand compatibility | Brother |
| Multipack | No |
| Compatibility | HL-L2445DW, HL-L2400DWE |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Page yield | 15000 pages |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 8.5" (216 mm) |
| Height | 13.8" (350 mm) |
| Weight | 15.9 oz (451 g) |
| Package weight | 23 oz (652 g) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8443999000 |
| Pallet height | 6.26" (15.9 cm) |
| Pallet weight | 231.7 lbs (105.1 kg) |
| Number of cartons per pallet | 36 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Quantity per pallet | 108 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C35BD51A88
Brand: Xerox
Reference: 97794903
Brand: Canon
Reference: 1C8516A5
Brand: Canon
Reference: F9E817650F
Brand: HP
Reference: D78BDED526
Brand: Kyocera
Reference: C9E5C2B59D
Brand: Epson
Reference: 853B722222
Brand: AgfaPhoto
Reference: AAB699CC
Brand: Brother
Reference: 5EE94A1DAB
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother DR-2510, Original, Brother, HL-L2445DW, HL-L2400DWE, 1 pc(s), 15000 pages, Vietnam
check_circle
check_circle