- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LT-5505, Feed module, Brother, HL-L6400DW, 250 sheets, Gray, Vietnam
| Type | Feed module |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | HL-L6400DW |
| Maximum capacity | 250 sheets |
| Product color | Gray |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 19.5" (495 mm) |
| Depth | 9.84" (250 mm) |
| Height | 19.7" (500 mm) |
| Weight | 6.04 lbs (2.74 kg) |
| Package weight | 9.19 lbs (4.17 kg) |
| Number of cartons per pallet layer | 4 pc(s) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Quantity per pallet | 24 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 24 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet weight | 261.9 lbs (118.8 kg) |
| Pallet height | 7.2" (18.3 cm) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: AE306DC92A
Brand: HP
Reference: E4F7E6B2
Brand: Epson
Reference: 8AB3F67548
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D188C14162
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0D822563FD
Brand: Dell
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2B26CD1908
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7451F4DB11
Brand: Xerox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B55DABFD
Brand: Epson
Reference: 0A009A18
Brand: Kyocera
Reference: C36214DF5B
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ABF5756280
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 697A571D88
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F0B9F391
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LT-5505, Feed module, Brother, HL-L6400DW, 250 sheets, Gray, Vietnam
check_circle
check_circle