- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-248BK, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-L3760CDW, HL-L8230CDW, HL-L8240CDW, HL-L3220CW, DCP-L3560CDW, MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 1000 pages |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.33" (110 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Height | 15.3" (389 mm) |
| Weight | 12.6 oz (358 g) |
| Package weight | 27.5 oz (780 g) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Pallet height | 6.77" (17.2 cm) |
| Pallet weight | 408.7 lbs (185.4 kg) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 54 pc(s) |
| Quantity per pallet | 216 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 82F2F909
Brand: HP
Reference: 06F59493C6
Brand: HP
Reference: C9CE4C2325
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CB63FD4203
Brand: Ricoh
Reference: E5D91129
Brand: HP
Reference: 272A4CC5
Brand: Durable
Reference: D2A83DC418
Brand: HP
Reference: F968FDC888
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E82A0D322F
Brand: HP
Reference: B1C67079
Brand: Epson
Reference: 1B7A465F
Brand: Epson
Reference: E81218F96C
Brand: AgfaPhoto
Reference: F939FEF4
Brand: Epson
Brother TN-248BK, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle