- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-248VAL, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 4 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Multi pack |
| Compatibility | MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 16.2" (412 mm) |
| Depth | 6.26" (159 mm) |
| Height | 17.8" (453 mm) |
| Weight | 3.15 lbs (1.43 kg) |
| Package weight | 8.09 lbs (3.67 kg) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Pallet height | 7.4" (18.8 cm) |
| Pallet weight | 362.4 lbs (164.4 kg) |
| Number of layers per pallet | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 4 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 20 pc(s) |
| Quantity per pallet | 40 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7D38026612
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 73DD2E5D59
Brand: Canon
Reference: FFFE56994E
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 33B1AC7C
Brand: HP
Reference: 4E1C0B99
Brand: HP
Reference: 90DD303ABF
Brand: UTAX
Reference: B702DD32B4
Brand: Canon
Reference: 9CC058BB
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AA3C437F
Brand: Kyocera
Reference: 317D17F108
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B7705D99
Brand: HP
Reference: 0C0E943E54
Brand: HP
Reference: 1A336426E0
Brand: Brother
Brother TN-248VAL, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 4 pc(s)
check_circle
check_circle