- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-247M, 2300 pages, Magenta, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 2300 pages |
| OEM code | TN-247M |
| Product color | Black |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.06" (103 mm) |
| Depth | 6.26" (159 mm) |
| Height | 15.2" (385 mm) |
| Weight | 16.2 oz (458 g) |
| Package weight | 28.9 oz (820 g) |
| Package type | Box |
| Print technology | LED printing |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 6.61" (16.8 cm) |
| Pallet weight | 366 lbs (166 kg) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 54 pc(s) |
| Quantity per pallet | 216 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A3842ED7B3
Brand: Dymo
Reference: 0C1785C0
Brand: Brother
Reference: 6D51AC61
Brand: Canon
Reference: C605C7BA
Brand: Lexmark
Reference: B3A25549
Brand: HP
Reference: F857C1C6
Brand: Canon
Reference: 8C178229B5
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 899A9816
Brand: Zebra
Reference: C30CA4400D
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E6DA32EEF0
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 83D8D9C5
Brand: Canon
Brother TN-247M, 2300 pages, Magenta, 1 pc(s)
check_circle
check_circle