Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-247C, 2300 pages, Cyan, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 2300 pages |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| OEM code | TN-247C |
| Product color | Black |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.06" (103 mm) |
| Depth | 6.18" (157 mm) |
| Height | 15.1" (384 mm) |
| Weight | 15.3 oz (434 g) |
| Package weight | 28 oz (795 g) |
| Package type | Box |
| Print technology | LED printing |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 6.61" (16.8 cm) |
| Pallet weight | 361.1 lbs (163.8 kg) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 54 pc(s) |
| Quantity per pallet | 216 pc(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1AAC62D1
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9EBDE44A65
Brand: Tandberg Data
Reference: EA513EE044
Brand: Brother
Reference: 8F2F470BB9
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: 7B0E861AAC
Brand: HP
Reference: 2D190A11
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B79B48DD64
Brand: HP
Reference: 646B0FD0
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 43A4D135B5
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3A3A271D
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DCDB71F5
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother TN-247C, 2300 pages, Cyan, 1 pc(s)
check_circle
check_circle