- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC223Y, Yellow, 1 pc(s), 550 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4620DW DCP-J562DW DCP-J4120DW MFC-J880DW MFC-J5720DW MFC-J480DW MFC-J5320DW MFC-J4420DW MFC-J5620DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 550 pages |
| Country of origin | China |
| Width | 7.01" (178 mm) |
| Depth | 1.46" (37 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Weight | 1.45 oz (41 g) |
| Package weight | 2.82 oz (80 g) |
| Pallet height | 5.91" (15 cm) |
| Quantity per pallet | 3000 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 30 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet weight | 551.6 lbs (250.2 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2A66D930
Brand: Canon
Reference: C36214DF5B
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2CA80840
Brand: HP
Reference: 6512943977
Brand: OKI
Reference: 9ADBD28929
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5E0DBCD3
Brand: Kyocera
Reference: E9DCB63CA8
Brand: AgfaPhoto
Reference: 4F5A4B8B
Brand: Kyocera
Reference: C7051DBF9F
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3226C261
Brand: Lexmark
Reference: C6AE917477
Brand: Samsung
Brother LC223Y, Yellow, 1 pc(s), 550 pages, Single pack
check_circle
check_circle