- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DELL WD19DCS-240W, Wired, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Black, 5120 x 2880 pixels, DC
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Microphone in | No |
| Headphone outputs | 0 |
| PowerShare | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Product color | Black |
| Card reader integrated | No |
| Maximum digital resolution | 5120 x 2880 pixels |
| VESA mounting | Yes |
| On/off switch | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Power source type | DC |
| AC input voltage | 120 - 230 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power supply | 240 W |
| Power cable length | 31.5" (0.8 m) |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Width | 8.07" (205 mm) |
| Depth | 3.54" (90 mm) |
| Height | 1.14" (29 mm) |
| Weight | 20.6 oz (585 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 11.8" (300 mm) |
| Package depth | 12.4" (315 mm) |
| Package height | 2.44" (62 mm) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 40.95 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 29.8 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 7.75 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 5.95 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | -2.55 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 35 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 23F07F15EF
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 00A2AA5C43
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3EBD728DE6
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 157D9F8E35
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C605C7BA
Brand: Lexmark
Reference: CF866614B6
Brand: OKI
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C694ECBF
Brand: Kyocera
Reference: 2E47CE1670
Brand: AgfaPhoto
Reference: C80BD192
Brand: Epson
Reference: 2E5A68BE29
Brand: HP
Reference: 984A9E83
Brand: Canon
Reference: 2172C242
Brand: Brother
Reference: 2388B7CB
Brand: Kyocera
Reference: 5AAFFBAE8A
Brand: Ricoh
DELL WD19DCS-240W, Wired, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Black, 5120 x 2880 pixels, DC
check_circle
check_circle