- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-1150, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 1000 pages |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Product color | Black |
| Width | 2.05" (52 mm) |
| Depth | 3.54" (90 mm) |
| Height | 10.4" (265 mm) |
| Weight | 13.4 oz (380 g) |
| Package width | 4.17" (106 mm) |
| Package depth | 5.83" (148 mm) |
| Package height | 13.7" (349 mm) |
| Package weight | 19.4 oz (550 g) |
| Package type | Box |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8A88D5F412
Brand: Kyocera
Reference: C05A343D88
Brand: Kyocera
Reference: B96D3D69
Brand: HP
Reference: 064D5929FB
Brand: HP
Reference: 3EF127D8
Brand: Canon
Reference: EEB358FCBF
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 46031B3D04
Brand: Epson
Reference: AD8451B3
Brand: Zebra
Reference: 2BCB8D4C59
Brand: Epson
Reference: 6A18DD5CBF
Brand: Xerox
Reference: F8C0AE80
Brand: HP
Reference: D8791A244C
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AA4ACB4B
Brand: Canon
Brother TN-1150, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle