- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC527M, Magenta, Pigment-based ink, 1 pc(s), 900 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 900 pages |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Product color | Multicolor |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 4.33" (110 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 0.732" (18.6 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 4.25" (108 mm) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
| Package type | Polybag |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1D0D4779BB
Brand: UTAX
Reference: 6D2E7F699E
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 37AEA3F0
Brand: Lexmark
Reference: F646EA3A80
Brand: Xerox
Reference: 73D9E0F146
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4028AAD989
Brand: Xerox
Reference: 60D51780
Brand: Lexmark
Reference: CC074106
Brand: Canon
Reference: D4015D20
Brand: HP
Reference: CC7D159D6F
Brand: Kyocera
Reference: 3E4B34C5
Brand: Epson
Reference: 9D27FBDF40
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C1481A88D8
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3F0DDF0660
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LC527M, Magenta, Pigment-based ink, 1 pc(s), 900 pages, Single pack
check_circle
check_circle