Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DELL DA310, Wired, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Silver, 3840 x 2160 pixels, 1920 x 1080 pixels
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Microphone in | No |
| Headphone outputs | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Product color | Silver |
| Card reader integrated | No |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum analog resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Plug and Play | Yes |
| Brand compatibility | Dell |
| Compatibility | - Latitude 7420 2-in-1 - Latitude 5520 - Latitude 7520 - Latitude 7320 2-in-1 - Latitude 5320 2-in-1 - Latitude 9410 2-in-1 - Precision 7550 - Precision 7750 - Latitude 5420 2-in-1 - Latitude 3310 - Precision 3560 - Latitude 7310 - Latitude 3310 2-in-1 - Latitude 9510 - Latitude 7210 2-in-1 - Latitude 7410 - XPS 13 (9310) |
| Power supply | 90 W |
| Power cable length | 4.72" (0.12 m) |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Width | 2.75" (69.8 mm) |
| Depth | 2.75" (69.8 mm) |
| Height | 0.965" (24.5 mm) |
| Weight | 2.82 oz (80 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A0FAC7B5
Brand: Lexmark
Reference: 1020437F34
Brand: HP
Reference: 67038AAA05
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 791DC054
Brand: Canon
Reference: 8086D56BE9
Brand: Samsung
Reference: 8BC04E53
Brand: Brother
Reference: 16B848685E
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4B0CEBAC
Brand: HP
Reference: 8C583296
Brand: Epson
Reference: 3DAD37C2A7
Brand: Kyocera
Reference: 7A5A3FE4AE
Brand: KONICA MINOLTA
DELL DA310, Wired, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Silver, 3840 x 2160 pixels, 1920 x 1080 pixels
check_circle
check_circle