Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC521VAL, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 4 pc(s), 500 pages, 500 pages, Multi pack
| Type | Original |
| Printing colors | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Multi pack |
| Compatibility | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Black ink page yield | 500 pages |
| Color ink page yield | 500 pages |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Depth | 2.95" (75 mm) |
| Height | 3.35" (85 mm) |
| Weight | 7.05 oz (200 g) |
| Package width | 2.72" (69 mm) |
| Package depth | 4.37" (111 mm) |
| Package height | 4.31" (109.5 mm) |
| Package weight | 7.76 oz (220 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 13B74CEF
Brand: Epson
Reference: 22C42F97
Brand: Canon
Reference: 108C7BFCC0
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C0C783B5FC
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 798F9486
Brand: Brother
Reference: 8783CDF3
Brand: Kyocera
Reference: F73850AA36
Brand: Samsung
Reference: 42A84218
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 99229849
Brand: Kyocera
Reference: DA703EBC
Brand: Lexmark
Reference: 71548910B8
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LC521VAL, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 4 pc(s), 500 pages, 500 pages, Multi pack
check_circle
check_circle