- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 6, Intel Core Ultra 7, 265T, 32 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, 64-bit
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | 265T |
| Processor cores | 20 |
| Internal memory | 32 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Card reader integrated | No |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna type | 2x2 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Chassis type | Mini PC |
| Product color | Black |
| Volume | 1 L |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Product type | Mini PC |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Audio chip | Realtek ALC233VB |
| Audio system | High Definition Audio |
| Number of speakers | 1 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system language | German |
| Power supply | 135 W |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,RoHS |
| Width | 7.05" (179 mm) |
| Depth | 7.2" (182.9 mm) |
| Height | 1.44" (36.5 mm) |
| Weight | 2.6 lbs (1.18 kg) |
| Mouse included | Yes |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard included | Yes |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Display included | No |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7138DB52
Brand: HP
Reference: 5C37A1916E
Brand: Lenovo
Reference: 39391C39
Brand: HP
Reference: 3A7B6D71
Brand: Apple
Reference: CC575F4D
Brand: Lenovo
Reference: 4D0F3B7D
Brand: Dell
Reference: 1147C19CF1
Brand: ACER
Reference: B8DF3DD104
Brand: CSL
Reference: 06C3658C52
Brand: CSL
Reference: FE91006C
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 19C3AF4D25
Brand: CSL
Reference: 9EB9F962
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 661801A6
Brand: ACER
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3B19739D
Brand: HP
Reference: 5090C92D6E
Brand: MEDION
Reference: 8002A2862C
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 6, Intel Core Ultra 7, 265T, 32 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, 64-bit
check_circle
check_circle