- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo ThinkStation PGX, GB10, 128 GB, LPDDR5x-SDRAM, 4 TB, SSD, DGX OS
| Processor manufacturer | Nvidia |
| Processor model | GB10 |
| Processor cores | 20 |
| Internal memory | 128 GB |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Total storage capacity | 4 TB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 4 TB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 4 TB |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | NVIDIA Blackwell |
| On-board GPU manufacturer | NVIDIA |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10000 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.1 |
| USB4 Gen 2×2 ports quantity | 4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | Yes |
| Chassis type | Mini Tower |
| Product color | Black |
| Product type | Mini PC |
| Operating system installed | DGX OS |
| Power supply | 240 W |
| Weight | 2.65 lbs (1.2 kg) |
| Display included | No |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A345D3B8
Brand: Apple
Reference: 4AE8F76351
Brand: Dell
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EA70CBC4
Brand: HP
Reference: A001DA90BA
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5C05DE87EA
Brand: Hyrican
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A3116BC3C3
Brand: ACER
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FE91006C
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DE2D5857
Brand: Zotac
Reference: 121DE79AE8
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 619DA77A13
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 338F51CDCE
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1C8B6B8D8E
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3541728678
Brand: ACER
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AD48863D
Brand: Lenovo
Reference: DEBD7DD8
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 47C4FADB
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Lenovo ThinkStation PGX, GB10, 128 GB, LPDDR5x-SDRAM, 4 TB, SSD, DGX OS
check_circle
check_circle