- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 19110U, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 2.96 oz (84 g)
| Type | Cable bracket |
| Product color | Black |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Weight | 2.96 oz (84 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.77" (45 mm) |
| Package depth | 5.91" (150 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 3.25 oz (92 g) |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 2 |
| Dimensions (WxDxH) | 1.77 x 6.1 x 1.77" (45 x 155 x 45 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 12B1887E
Brand: InLine
Reference: 872DA0F3
Brand: Brennenstuhl
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CC97E704
Brand: InLine
Reference: 927C0461
Brand: LogiLink
Reference: D694160F
Brand: Digitus
Reference: 321AC0F7
Brand: StarTech.com
Reference: 330841B4
Brand: HPE
Reference: EA0A8954
Brand: HP
Reference: 4EF5AC1C
Brand: HPE
Reference: 4ED3857A
Brand: StarTech.com
Reference: E67EB73E
Brand: DeLOCK
Reference: C9772746
Brand: InLine
Reference: 48D1CBAD
Brand: HPE
Reference: 8545BB99
Brand: DeLOCK
Reference: D2EDD939
Brand: InLine
Reference: 0AEF88C1
Brand: Belkin
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 19110U, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 2.96 oz (84 g)
check_circle
check_circle