- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33378, Metal, Silver, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.705 oz (20 g)
| Material | Metal |
| Product color | Silver |
| Fan diameter | 3.15" (8 cm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 3.15" (80 mm) |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package width | 4.53" (115 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |
| Package height | 0.906" (23 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 1.34 oz (38 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 14B3338F
Brand: Brother
Reference: 42DB9471
Brand: InLine
Reference: 128FD151
Brand: StarTech.com
Reference: BB8483FA
Brand: StarTech.com
Reference: 13CB9C31
Brand: Belkin
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5F75A7E7
Brand: StarTech.com
Reference: BB717663
Brand: DeLOCK
Reference: F9AEBCC7
Brand: Thermaltake
Reference: B83B58CB
Brand: InLine
Reference: 94C01954
Brand: Kyocera
Reference: 52171326
Brand: InLine
Reference: 87F7CBDA
Brand: Digitus
Reference: AB83D140
Brand: StarTech.com
Reference: 3C7EA91C
Brand: StarTech.com
Reference: 9D2CA340
Brand: StarTech.com
Reference: B60DD24B
Brand: InLine
InLine 33378, Metal, Silver, 3.15" (8 cm), 3.15" (80 mm), 3.15" (80 mm), 0.705 oz (20 g)
check_circle
check_circle