- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33370, Metal, Chrome, 4.69" (11.9 cm), 6.3" (160 mm), 6.3" (160 mm), 0.0394" (1 mm)
| Material | Metal |
| Product color | Chrome |
| Fan diameter | 4.69" (11.9 cm) |
| Width | 6.3" (160 mm) |
| Depth | 6.3" (160 mm) |
| Height | 0.0394" (1 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 6.3 x 6.3 x 0.0394" (160 x 160 x 1 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 5.51" (140 mm) |
| Package height | 0.63" (16 mm) |
| Package volume | 700 cm³ |
| Package weight | 2.22 oz (63 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3D954147
Brand: InLine
Reference: 743EB48A
Brand: InLine
Reference: 6CA86611
Brand: Digitus
Reference: 3BA973D9
Brand: StarTech.com
Reference: FA62576F
Brand: Lexmark
Reference: CEAB42F6
Brand: InLine
Reference: 0CD9F5DB
Brand: InLine
Reference: 25659AC6
Brand: Jabra
Reference: 3B83B23E
Brand: Tripp
Reference: 36EEE5BB
Brand: InLine
Reference: 977C3E9A
Brand: InLine
Reference: 226E7977
Brand: Digitus
Reference: 8DD333F8
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F47CC65A
Brand: Zebra
Reference: F32CBAA3
Brand: Digitus
Reference: D929204D
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 33370, Metal, Chrome, 4.69" (11.9 cm), 6.3" (160 mm), 6.3" (160 mm), 0.0394" (1 mm)
check_circle
check_circle